Copyright © 2014 - Tüm Hakları Saklıdır. Web Tasarım AJANS 365   
Anasayfa
Hakkımızda
Ürünler
Teknik Destek
Haberler
İletişim
Siz de kendiniz ve dünya için bir şeyler yapın
Yaşam alanlarınıza elit bir hava katın
ARONTAŞ / Taş Dekorasyon

Dekoratif Taş kaplama alanında faaliyet gösteren kuruluşumuzun ana hedefi, çevre ve topluma karşı üzerimize düşen görevleri yerine getirmek, müşteri beklentilerini ve memnuniyetini sağlayarak, ileri ki dönemlerde daha iyi noktalara gelebilmektir. Yeni teknolojileri sürekli takip ederek sunduğumuz yenilikçi hizmetleri daima bir adım ötede tutmayı amaç edinip, müşterilerimize en iyinin yanında en yeniyi ve güncel olanı sunmayı da hedeflerimizin arasında önemli bir unsur olarak benimsedik.

Bu hedefleri gerçekleştirirken;

• Mevcut ve gelecekteki müşterilerin ihtiyaçlarını anlamaya, müşteri gereksinimlerini karşılamaya ve beklentilerinin üzerinde hizmet sunmaya gayret etmek…

• Müşterilerimize karşı, yalnızca sözleşmeden doğan yükümlülüklerimizi yerine getirmenin ötesinde, her zaman yapıcı bir tutum sergilemek.

• Karşılıklı güven ve saygının bulunduğu, tüm müşterilerimizin kendini değerli hissettiği, kalite misyonumuzu yerine getirmek için çaba sarf edilen bir işyeri kültürü sağlamak.

Faaliyet alanımız olan, Stone Concept panel sistemleri ve Country Stone dekoratif kaplama taşları ile birbirinden farklı modelleri ile; projelerinize, yaşam mekanlarınıza ve hayatınıza bambaşka bir soluk getiriyoruz. Dünyanın dört bir yanında, milyonlarca yılda oluşmuş doğal taşların zarafetine ve güzelliklerine; doğanın mükemmel uyumuna ve bütünlüğüne zarar vermeden, zahmetsizce sahip olabileceksiniz. Saygın projelerinizi hızlı, kolay ve mükemmel bir şekilde tamamlayabilir; aklınızdaki yada hayalinizdeki her fikri, hem iç hem de dış mekanlarda stone concept panelleri ve Country stone dekoratif kaplama taşları ile gerçeğe dönüştürebileceksiniz. Yaratıcılığınız ile oluşturabileceğiniz sayısız kombinasyonlara çözüm olabilecek ürünlerimizle, modern tasarımlarınızı bir adım daha ileri götürürken; klasik dizaynlarınıza da yüzlerce yıllık bir hava katacak ve tüm bunların hepsine, dünyaya ve çevreye zarar vermeden; kolayca sahip olabileceksiniz.